W ofercie Klubu Płaszów znajdą się różnorodne propozycje zajęciowe dla osób ze wszystkich grup wiekowych. Wśród tych skierowanych do najmłodszych z opiekunami pojawi się m.in. Klub Rodziców (cykliczne zajęcia umuzykalniające, sensoryczne, animacyjne itp. dla rodziców z dziećmi w wieku do 3  lat). Nieco starsze dzieci (w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym) już teraz zapraszamy na zajęcia plastyczne (Kreatywne dzieciaki), kurs rysunku i malarstwa, zajęcia muzyczne (MUZYlatki) i baletowe oraz naukę tańca współczesnego. Dorosłych zachęcamy do uczestnictwa w zajęciach ruchowo-tanecznych: latino solo, bachata oraz taniec współczesny. Dla dorosłych i seniorów mamy też propozycję, która pozwoli rozwinąć aktorską pasję i wyrazić siebie – warsztaty teatralne.
W planie jest uruchomienie m.in. zajęć z nauki gry na instrumentach i lekcji śpiewu oraz warsztatów rękodzielniczych. Warto również podkreślić, że podczas aktywności związanych z uroczystym otwarciem Klubu (termin podamy już niebawem!), jego pracownicy będą zachęcać gości do wypełnienia ankiety, dotyczącej preferowanych rodzajów i form zajęć oraz wydarzeń kulturalnych. Wyniki badania ankietowego będą wskazówką do poszerzania oferty Klubu i dostosowywania jej do bieżących potrzeb i oczekiwań mieszkańców.
Aktualna oferta zajęć w Klubie Płaszów jest dostępna TUTAJ. Zapisywać można się już teraz online, a docelowo również osobiście, w placówce. Na wszelkie pytania dotyczące przebiegu zajęć oraz zapisów na nie odpowiedzą również pracownicy Klubu Płaszów (tel. 515 757 852, e-mail: plaszow@ckpodgorza.pl). Rozpoczęcie zajęć planowane jest na styczeń 2024.
Żeby skorzystać z zajęć w ramach Klubu Rodziców trzeba będzie zaopatrzyć się w Kartę Klubu Rodziców. Dzięki niej wstęp na zajęcia i wydarzenia organizowane we wszystkich Klubach Rodziców działających w strukturze Centrum Kultury Podgórza – w tym również w Klubie Płaszów – jest bezpłatny.

Klub Płaszów będzie też honorował Krakowską Kartą Rodzinną 3+ (KKR 3+) – jej posiadacze mają prawo do 50% zniżki na wybrane zajęcia organizowane we wszystkich jednostkach Centrum Kultury Podgórza, a  z  Krakowską Kartą Rodziny z Niepełnosprawnym Dzieckiem (KKRN) rabat ten obejmuje wszystkie zajęcia z oferty CKP.

Na skróty

Ta strona używa plików cookies. Dowiedz się więcej.